Молодіжний Євробаскет: збірна України обіграла Латвію

16 липня 2017, 18:43
Українські баскетболісти здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи серед гравців до 20 років

Молодіжна збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи U-20. Команда Максима Міхельсона обіграла в непростій боротьбі латвійців з рахунком 75:62 (21:31, 17:16, 15: 9, 9:19).

Українці провели першу ударну чверть і пішли у відрив +10, після зуміли втримати цю перевагу і в другій десятихвилинці, проте в третій збірна України дозволила своїм суперниками максимально наблизитися до того, щоб порівняти рахунок – 56:53. Вирішальна чверть пройшла під диктовку підопічних Міхельсона, які розібралися з суперниками з рахунком 19: 9.

Найрезультативнішим гравцем матчу став українець Станіслав Михайлюк з "Канзасу". У його активі 26 очок, 7 підбирань і 1 результативна передача.

Нагадаємо, що раніше чоловіча збірна України
стала бронзовим призеромчемпіонату Європи – 2017 з баскетболу 3х3 , який проходив в Амстердамі.