Молодіжна збірна України стала срібним призером турніру Antalya Cup

30 січня 2016, 20:31
Наші футболісти набрали рівну кількість очок з переможцем, але поступилися йому за особистими зустрічами

Фото ФФУ

У суботу, 30 січня, в Туреччині завершився турнір молодіжних збірних Antalya Cup . Переможцем даних змагань стала команда Азербайджану, яка за результатами 5 матчів набрала 12 очок, стільки ж очок у свою скарбничку поклала і наша збірна , але програла суперникам за особистими зустрічами (у першому турі з рахунком 1: 2 ), тож українці стали срібними призерами турніру.

В останньому матчі Antalya Cup підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Албанії. Основні події гри припали на другу половину гри – на 55 -й хвилині в рахунку повели албанці , зуміли вдало розіграти свій штрафний удар. У ролі наздоганяючих українці були менше 20 хвилин – на 73-й Данченко відновив рівновагу. Але на цьому " синьо-жовті" не зупинилися. На 82 -й хвилині Бесєдін точним ударом вивів свою команду вперед – 2 : 1 – вольова перемога українців.

Україна U -21 -Албанія U -21 – 2: 1
Голи (Україна): Данченко ( 73 ) , Бесєдін ( 82 )

Україна U -21: Безрук ( Гриценко , 46), Кірюханцева , Сваток , Сагуткін , Каплієнко, Чумак, Мишньов , Кузик ( Безбородько, 63 ) , Хобленко ( Радченко, 46 ) , Полегенько ( Данченко , 46), Хомченко ( Бесєдін , 46 )