Молодіжка "Динамо" забила дев'ять голів "Вересу"

22 вересня 2017, 16:14
Дубль "Динамо" здобув найбільшу перемогу в турнірі

Молодіжний склад київського "Динамо" в матчі чемпіонату України U-21 на своєму полі розгромив "Верес" з Рівного.

Поєдинок на базі "Динамо" завершився з рахунком 9:0. Це найбільша перемога дубля киян в рамках турніру.

Хет-трік в матчі оформив Богдан Ледньов, по два голи на свій рахунок записали Євген Смирний і Назарій Русін, ще по м'ячу забили Микола Шапаренко та Артем Кравець.

Відзначимо, що в стартовому складі молодіжної команди вийшли гравці основи Артем Кравець і Микита Корзун. Українець був замінений у перерві, а білорус – в середині другого тайму.

Після цієї перемоги "Динамо" U-21 вийшло на друге місце в турнірній таблиці. Лідирує з відривом у чотири очки "Шахтар", який обіграв раніше "Зірку" (4:0).

Основні команди проведуть матч чемпіонату України завтра, 23 вересня. Початок матчу – о 19:30. Нагадаємо, що цей матч пройде при порожніх трибунах і відбудеться на клубному стадіоні "Динамо".

"Динамо" U-21 – "Верес" U-21 – 9:0
Голи: Смирний (11, 24), Кравець (26 пен.), Шапаренко (32), Ледньов (34, 42, 84 пен.), Русін (52, 74).