Молдова здобула першу перемогу у відборі на Євро-2020, здолавши Андорру в меншості

8 червня 2019, 22:14
Збірна Молдови забила швидкий гол, а потім в меншості втримала переможний рахунок

Збірна Молдови виграла у команди Андорри в домашньому матчі в кваліфікації на чемпіонат Європи 2020 року. Гра пройшла в Кишиневі на стадіоні "Зімбру" і завершилася з рахунком 1:0. Автором єдиного гола став Ігор Армаш, який вразив ворота суперника на восьмій хвилині. Майже весь другий тайм збірна Молдови провела в меншості через вилучення півзахисника "Кальярі" Артура Іоніце.

Ця перемога стала першою для Молдови у відборі на Євро-2020. До цього команда програла обидва матчі – Франції (1:4) і Туреччини (0:4).

Раніше ми писали, що в цій групі відбору на ЄвроІсландія обіграла Албанію і піднялася на третє місце.

Нагадаємо, що у суботу дубль футболіста Теему Пуккі вивів Фінляндію на друге місце в групі відбору на Євро-2020. Фіни на своєму полі обіграли команду Боснії та Герцеговині з рахунком 2:0.

6 АНДОРРА30030-60

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.