Могли бути медалі. Українки стали п'ятими в першій естафеті Кубка світу в сезоні

5 грудня 2020, 17:39
Фатальні помилки допустили досвідчені Віта Семеренко і Олена Підгрушна

Ханна Еберг. Фото: REUTERS/Markku Ulander

На другому етапі Кубка світу з біатлону-2020/2021 пройшла перша естафета в сезоні. Золоті медалі завоювали біатлоністки зі Швеції, які випередили команду Франції всього на 9 секунд. Бронзові нагороди дісталися Німеччині.

Повний календар Кубка світу сезону-2020/2021

Українка Дарія Блашко на двох вогневих рубежах використовувала тільки один додатковий патрон і передала естафету четвертою з відставанням від лідера всього в 10 секунд. Другою на дистанцію вийшла Валя Семеренко. Вона також відстрілялася без штрафних кіл, але використовувала вже чотири додаткові патрони.

Україна зберегла місце в першій четвірці, але вже відставала від першого місця на 37 секунд. Віта Семеренко, що вийшла на трасу наступною, на першому вогневому рубежі відстрілялася ідеально, скоротивши відставання від лідера до 28 секунд, а на другій стрільбі заробила штрафне коло, що відкинуло нашу команду на п'яте місце з півтори хвилинами відставання. Олена Підгрушна на останньому етапі також заробила коло штрафу, однак зуміла втриматися на п'ятій позиції, хоч і відстала майже на три хвилини.

1. Швеція (0+8) – 1.12:44,5
2. Франція (0+9) +9,6
3. Німеччина (0+12) +43,9
5. Україна (2+11) +2:39,9

Нагадаємо, що сьогодні раніше реактивний швед зробив стрибок на 17 позицій і виграв перший пасьют сезону. Кращим з українців був Артем Прима – 26-те місце.