Молодший Шмейхель образив Гіггза: огляд матчу Уельс – Данія

17 листопада 2018, 13:27
Збірна Данії, перемігши в Кардіффі, вже може не грати з Ірландією 19 листопада

Каспера Шмайхеля в Кардіффі вдалося пробити

Вчора в матчі Ліги націй УЄФА , який був доленосним для обох суперників ,збірна Данії в Кардіффі поставила на коліна Гарета Бейла і весь Уельс. Данці забрали з собою перемогу з рахунком 2 : 1 , яка зробила їх недосяжними для всіх суперників по групі B4 . Уельс відстає на одне очко , але вже провів всі поєдинки , а Ірландія , з якою данцям грати 19 листопада біля себе вдома , відстає на шість очок . Матч в Орхусі взагалі не має ніякого турнірного значення : Данія йде на підвищення в дивізіон A , Ірландія – на зниження в дивізіон C.

Команда 65-річного норвезького тренера Аге Харейде програла за статичними показниками (удари – 18:10 У користь Уельсу, удари в створ – 7: 3), але діяла ефективніше підопічних 44-річного Райана Гіггза. Дуже впевнено відіграв у воротах збірної Данії син знаменитого одноклубника тренера валлійців – Шмейхель. Особливо ефектним був його сейв на 82-й хвилині, коли Бейл зі штрафного бив у ближню дев'ятку.

Але і самі господарі винні в тому, що забили всього один м'яч на 89-й хвилині. Честер, Бейл, Брукс – всі вони могли ставати авторами голи, але мазали з вигідних позицій.

А Данія на 42-й хвилині провела ідеальну контратаку: відбір у своєму штрафному, стрімка комбінація Поульсен – Йоргенсен – Еріксен – Поульсен – Йоргенсен із завершальним ударом.

Другий м'яч данці забили після неуважності господарів при введенні м'яча з-за бокової. І тільки на 89-й хвилині забили валлійці: найпростіша комбінація з вертикальним пасом зі своєї половини поля від Вільямса привела до того, що Бейл вилетів на побачення з воротарем і переграв його.

Уельс – Данія – 1: 2

Голи: Бейл (89) – Н.Йоргенсен (42), Брайтуейт (88).

Уельс: Хеннессі – К.Робертс, Честер (Ампаду, 50), Вільямс, Дамметт (Гантер, 39) – Брукс, Ремсі, Аллен, Лоуренс – Т.Робертс (Вілсон, 68), Бейл.

Данія: Шмейхель – Далсгоор, Крістенсен, М.Йоргенсен, Ларсен – Шене (Лерагер, 79), Делані – Брайтуейт, Еріксен, Поульсен – Н.Йоргенсен (Долберг, 70).