Мірча Луческу: "Згадую 2007-й рік і два пенальті, які тут призначили у наші ворота"

4 травня 2016, 20:43
Наставник "гірників" – про майбутній півфінал Ліги Європи

Мірча Луческу. Фото AFP

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу на прес-конференції поговорив про майбутній півфінальний матч Ліги Європи проти "Севільї".

- Ми не допустили так багато помилок у першій грі. Ми помилилися на перших хвилинах, коли дозволили гостям відкрити рахунок. А так, якщо взяти до уваги, що "Севілья" зазвичай створює багато моментів, то у грі з нами цих моментів не було.

Помилка була при другому голі. Щоправда, це була помилка судді – Феррейра не торкався суперника, який професійно симулював. Скільки ми не дивилися, ніде не стикається нога Феррейри з ногою суперника. Згадуючи 2007-й рік і два пенальті, які тут призначили у наші ворота, я попрошу своїх гравців, щоб вони були більш уважними. Тому що у складі іспанської команди є чимало досвідчених гравців, які знають, як досягти результату. Зрозуміло, що іспанці робитимуть все можливе, щоб домогтися позитивного результату при своїх уболівальниках.

Якщо говорити про першу гру, то був дуже хороший перший тайм, в якому ми не реалізували кілька контратак. Контратак, які ми зазвичай реалізуємо. І великою помилкою було те, що в другому таймі ми задовольнялися рахунком – 2:1 і хотіли довести справу до перемоги.

Завтра буде важка гра. Це команда для єврокубків. Тут немає молодих гравців, а тільки досвідчені, які пройшли ряд провідних клубів. Очолює її досвідчений тренер, який добре вивчає суперника і ставить свою гру, – підсумував Луческу.