Мірча Луческу: "Фенербахче" не грав так, як "Говерла"

2 серпня 2015, 10:16
Прес-конференція головного тренера "Шахтаря" після перемоги над "Говерлою" (2: 0) у третьому турі ЧУ

Мірса Луческу. Фото ФК "Шахтар"

Що можна отримати з цього матчу? Три очки , два забиті м'ячі і нуль пропущених, що дуже важливо. Плюс , природно, це один з моментів підготовки до поєдинку з "Фенербахче" , який не буде грати так, як "Говерла" . Це був матч між нашими атакуючими футболістами і командою, яка дуже добре і організовано оборонялася , особливо в першому тайміБуло видно великі амбіції і мотивація гравців "Говерли" . Не дарма , напевно, наприкінці другого тайму багатьох футболістів почали хапати судоми. Це пояснюється тим, що вони виконали великий обсяг роботи . Вони билися за позитивний результат. Ми ж , напевно, не дуже правильно грали в першому таймі. Занадто багато футболістів відскакувало в середину поля для прийому м'яча . Тому ми не змогли використати ті зони , які все ж утворювалися в рядах оборони суперника. У другому таймі за рахунок виходу Тайсона і Едуардо ми легше доходили до воріт суперника і частіше загрожували їм . Напевно, в чемпіонаті України буде багато таких матчів – за винятком поєдинків, в яких будуть зустрічатися команди, які претендують на високі місця .

Містер, чи розраховуєте ви на Фреда ? Яка ситуація з ним?
– Поглянемо , що станеться в наступні дні . Тоді вже можна буде відповісти на питання , чи буде він готуватися до "Фенербахче" чи ні.

– Чому саме Ордець був визнаний гравцем матчу сьогодні?
Тому що він зіграв дуже добре , переконливо , надійно, дуже багато відборів зробив. Коли я приймаю рішення про кращому гравцеві , не має значення , нападник це чи захисник. Якщо людина добре грала , я це визнаю . Ордець провів матч дуже надійно.

Чим обумовлений вибір Кучера ? Ракицький сьогодні просто відпочивав?
– Якщо ви помітили, не тільки Ракицький сьогодні відпочивав . У порівнянні з матчем проти "Фенербахче" було сім нових гравців. Не будемо зараз торкатися когось окремо . У "Шахтарі" грають футболісти приблизно одного рівня . Якщо я їм довіряю , то вони повинні це довіра виправдовувати на полі. Упевнений , якби ми діяли тим же складом , як з "Фенербахче" , було б те ж саме: команда постійно б атакувала, а суперник оборонявся стільки часу, скільки міг би це робити.

П'ятова сьогодні не було в запасі. З ним все гаразд?
Він здоровий , тому буде готуватися, як і всі інші. Мене дивує , що ви питаєте про тих, хто був відсутній , а не про тих, хто був на полі .