"Минай" обіграв "Металіст 1925" з вилученим тренером у Першій лізі і повернувся до трійки лідерів

11 липня 2020, 11:11
"Авангард" і "Балкани" видали результативний і драматичний поєдинок

ФК "Минай"

У другому дивізіоні українського футболу триває запекла боротьба за потрапляння до трійки призерів і підвищення в класі. Щоправда, як ми повідомляли, лідер Першої ліги не збирається виступати в Прем'єр-лізі: "Агробізнес" ще не закінчив будувати свій стадіон. Зате його конкуренти рвуться вгору.

У п'ятницю ввечері на Закарпатті зустрілися команди з групи лідерів. У впертій боротьбі "Минай" обіграв-таки "Металіст 1925" з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 57-й хвилині забив Петро Стасюк. Суперники зосередилися, насамперед, на захисті своїх володінь, тому гольових моментів було мало. Зате багато боротьби: рефері показав шість жовтих карток господарям і три – гостям з Харкова. А головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко (колишній гравець молодіжної збірної Росії) за свої нецензурні висловлювання і часті претензії до суддів отримав спочатку жовту картку, а потім і червону. Додивлявся зустріч він із трибуни, а після фінального свистка з силою вдарив хвіртку, яка захищала сектор.

Зате в другому матчі дня все було набагато веселіше. "Авангард" і "Балкани" забили шість м'ячів, а господарі врятувалися від поразки на п'ятій доданій хвилині – 3:3. Щоправда, колектив з Краматорська істотно погіршив свої шанси на призові місця.

Перемога дозволила "Минаю" обійти "Металіст 1925" і зайняти друге місце. Однак в суботу в Першій лізі пройдуть ще кілька матчів і все може швидко змінитися. Зокрема після дуелі "Волинь" – "Інгулець".

Читайте про те, на які машини схожі клуби-лідери Першої ліги.

Дивіться, як один з лідерів Першої ліги, "Інгулець", грав з "Шахтарем" у фіналі Кубка України