Повз касу: розрахунок України на медалі чемпіонату світу не справджується

2 листопада 2018, 19:53
Український гімнаст невдало виступив у фіналі чемпіонату світу на кільцях

Фото AFP

Невдало поки що складається чемпіонат світу зі спортивної гімнастики для української команди. В її активі немає жодної медалі, хоча два провідних наших представника в цьому виді спорту – олімпійський чемпіон 2016 року Олег Верняєв та призер Ігор-2012 Ігор Радивілов пробилися до фіналів в окремих видах програми, а Верняєв ще й – і в індивідуальному багатоборстві.

Сьогодні Радивілов виступав на кільцях і допустив помилки, за які зайняв лише восьме місце з восьми фіналістів. Його оцінка (14,133 бала) набагато гірша, ніж у чемпіона світу – Елефтеріоса Петруніаса з Греції (15,366). І гірша, ніж власний результат Радивілова в кваліфікації (14,733). Тоді українець посів четверте місце

Тепер остання надія України на медаль чемпіонату світу, який проходить в Катарі (Доха), на Верняєва в фіналі на брусах – 3 листопада.

Раніше Верняєв посів 14-е місце з 24 можливих у фіналі чоловічого індивідуального багатоборства. Причому в окремо взятому опорному стрибку українець показав третій результат, а на брусах – і зовсім перший. Але при цьому Верняєв провалився на перекладині (другий з кінця). В сумі – 14-е місце.

Раніше ми писали, що збірна України в медальному заліку літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 посіла десяте місце, завоювавши 23 медалі. Окрім 7 "золотих," в активі української команди 8 срібних і 8 бронзових нагород.

Зате на чемпіонаті світу з боротьби в Будапешті українська збірна завоювала п'ять медалей. А найкращою спортсменкою жовтня в Україні названа свіжоспечена чемпіонка світу з боротьби Алла Черкасова.