Мільйон в 18 років! Українська легкоатлетка отримає на підготовку від держави пристойну суму

7 лютого 2020, 12:18
Ярослава Магучіх стала медалісткою чемпіонату світу і хоче повторити успіх на Олімпіаді

Ярослава Магучих / Фото: AFP

Федерація легкої атлетики України вирішила показати свою відкритість і продемонструвала, як буде розподіляти кошти від держави у 2020 році. Зокрема, скільки атлет отримає, залежить від його результатів за підсумками попереднього року. Досягнення перевели в залікові бали. Ми повідомляли, що Ярослава Магучіх встановила рекорд України для приміщень.

ФЛАУ представила результати підрахунку персонального розподілу коштів на підготовку спортсменів у 2020 році, в залежності від їх результатів у 2019 році. В цілому сума на підготовку становила 40 мільйонів гривень (24 мільйони – основний фонд, 16 мільйонів – резервний).

Загальна сума балів – 28,426 тисяч (844,30 грн за одне очко). Загалом спортсменів у розподілі – 213.

Стрибки – 8481,5 бала (7,1 мільйона грн)

Ольга Ляхова – 366 тисяч

Читайте, як українські стрибунки у висоту зайняли два перших місця на турнірі в Коттбусі.

Як видно, найбільше виділять 18-річної стрибунці у висоту Ярославі Магучіх – понад мільйон. Також пристойну суму, трохи більше 900 тисяч, отримає стрибунка в довжину, призерка чемпіонату світу, Марина Бех-Романчук.

Дивіться сюжет про медальний успіх Магучіх на чемпіонаті світу з легкої атлетики