Мілевський забив в Білорусі за Брестське "Динамо", але для чемпіонства потрібна ще перемога

11 листопада 2019, 10:31
Колишній нападник збірної України скромно виступає на Батьківщині

Колишній нападник київського "Динамо" Артем Мілевський продовжує свою кар'єру на Батьківщині. Вчора ввечері його брестське "Динамо" грало на виїзді з "Іслоччю". Екс-форвард збірної України забив перший м'яч у матчі, але потім гості пропустили і зустріч закінчилася мировою 1:1. Нещодавно ми писали, що у Мілевського справа йде до весілля.

34-річний Мілевський відзначився в своєму стилі з меж штрафного майданчика. На 23-й хвилині "Динамо" повело в рахунку, а Артем побіг емоційно святкувати успіх до лави запасних.

Але вже через 10 хвилин мінчанам вдалося відігратися. Дивіться відеоогляд матчу.

У разі перемоги команда з Бреста могла достроково оформити чемпіонство. Однак за два тури до фінішу турніру відрив від БАТЕ становить п'ять очок, тому "Динамо" відклало святкування.

Раніше: Тіна Канделакі розповіла про секс з Мілевським

Для Артема Мілевського цей гол став четвертим в нинішньому чемпіонаті Білорусі.