Мілевський забив шикарний гол. Та це не врятувало його від фіаско в головному матчі року

20 травня 2020, 21:19
Команда Артема на своєму полі програла 15-разовому чемпіону Білорусі – БАТЕ

Артем Мілевський / Фото: Instagram

Тридцятип'ятирічний українець Артем Мілевський в середу, 20 травня, відзначився шикарним голом – ударом з носка. Однак це не врятувало його брестське "Динамо", чинного чемпіона Білорусі, від поразки в домашньому матчі року зі срібним призером попередньої першості і 15-разовим чемпіоном країни БАТЕ з рахунком 1:3. Раніше Алієв задумав зробити Мілевському татуювання.

Динамо Бр – БАТЕ – 1:3
Голи:
Мілевський (40) – Драгун (31), Нехайчик (74), Міліч (80)

На 40-й хвилині Мілевський допоміг брестському "Динамо" зрівняти рахунок в головному протистоянні білоруського футболу, ефектно розстрілявши ворота суперника з 9 метрів. Однак у другому таймі БАТЕ вийшов вперед – 2:1. Відразу після цього, на 75-й хвилині, Мілевського замінили. А незабаром гості закріпили свою перемогу третім забитим м'ячем.

Дивіться гол Мілевського у ворота БАТЕ

Відзначимо, що в заявці брестського "Динамо" на цей матч був ще один колишній гравець київського "Динамо" Євген Хачеріді, але на поле з лави запасних він так і не вийшов. Це було перше потрапляння в протокол гри для Хачеріді після 5-матчевої дискваліфікаціїза удар п'ятою по гравцеві "Вітебська" та напад на суддю.

Після цієї перемоги БАТЕ закріпився на першому місці чемпіонату Білорусі, тоді як брестське "Динамо", програвши вдруге поспіль, ризикує опуститися ближче до зони вильоту.