Мікель Ніеве виграв передостанній етап "Джиро д'Італія"

26 травня 2018, 19:19
Кріс Фрум залишився на першому місці в генеральній класифікації

Фанати підганяють гонщиків. Фото AF

Іспанець Мікель Ніеве з команди Mitchelton-Scott став переможцем 20-го, передостаннього, етапу багатоденної шосейної велогонки "Джиро д'Італія".

Ніеве подолав етап протяжністю 214 км за 5 годин 43 хвилини 48 секунд, другим став голландець Роберт Гесінк (Lotto NL – Jumbo, відставання – 2 хвилини 17 секунд), замкнув трійку найсильніших австрієць Фелікс Гросшартнер (Bora-Hansgrohe, +2.42).

Британець Кріс Фрум з Sky посів сьоме місце (+6.03), але зберіг лідерство в загальному заліку. Перед заключним етапом він випереджає на 46 секунд голландця Тома Дюмулена (Sunweb), третім йде колумбієць Мігель Анхель Лопес Морено з "Астани" (+4.57).

Парадний етап "Джиро" в Римі, який пройде в неділю, під час відсутності форс-мажорних обставин не внесе змін до генеральну класифікацію Гранд-туру.

Нагадаємо, що
мотоцикліст загинув під час аваріїна старті п'ятого етапу велобагатоденки " Джиро д'Італія " . 48 – річний мотоцикліст , який забезпечував безпеку на дорозі , був збитий 60 – річним водієм автомобіля , який проігнорував обмежуючі знаки .

Раніше ми писали, что фанатка оголила груди перед учасниками "Джиро д’Італія". Вболівальниця оригінально привітала велосипедистів в Ізраїлі .