Мікаела Шіффрін достроково виграла загальний залік Кубка світу з гірськолижного спорту

18 березня 2017, 14:51
Раніше кращим результатом в загальному заліку для американки було четверте місце

Мікаела Шіффрін. Фото AFP

Американка Мікаела Шіффрін завдяки відмові словенки Ілки Штухец від участі в слаломі на заключному етапі Кубка світу в Аспені достроково забезпечила собі перемогу в загальному заліку поточного сезону.

Словенка, яка завоювала малий Кришталевий глобус у швидкісному спуску, вирішила пропустити завтрашні змагання, щоб краще підготуватися до стартів в гігантському слаломі в неділю.

Для американки ця перемога стала першою в кар'єрі. Раніше кращим результатом в загальному заліку для Мікаели було четверте місце.

На даний момент розрив між гірськолижниця становить 198 очок, а до кінця сезону можна максимум заробити 200 очок, тому Штухец після зняття з перегонів втратила теоретичні шанси наздогнати Шіффрін