Михайличенко: "Перша і остання хвилини стали для нас фатальними"

29 листопада 2019, 00:21
Наставник "Динамо" вважає, що його команда сама винна, що прогавила перемогу в Швеції

Олексій Михайличенко / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Головний тренер киевского "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував поразку своєї команди в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи проти Мальме (3:4). Нагадаємо, що кияни пропустили на стартових хвилинах першого і другого таймів, а вирішальний гол був забитий вже в компенсований час. "Мальме" – "Динамо" 4:3 відео голів та огляд матчує на нашому сайті.

"Самі винні, що рахунок на табло такий. Бо не можна починати тайми з пропущених м'ячів, тим паче після стандартних положень.

У першому таймі було багато моментів, у другому ... не вийшла гра. Були допущені помилки, не було того продовження першого тайму. У першому таймі було відчуття повної переваги. Все було в наших ногах. Будемо готуватися до останньої гри, в якій все буде вирішуватися.

У першому таймі домінували завдяки руху, пропозиції за спину, швидкому розіграшу.

Ці м'ячі, які пропустили на самому початку таймів, не те що не обов'язкові, вони зіграли психологічну роль. Та ще й це видалення незрозуміле ...

У другому таймі нам було важче грати, тому що вдесятьох було видно, що грали на результат і відігралися, але надмірне бажання виграти завадило.

Ми продовжували грати в свою гру і, незважаючи на те, що були в меншості, у нас були моменти для контргри і ми їх використовували, але перша і остання хвилини стали для нас фатальними", – сказав Михайличенко в ефірі каналу "Футбол 2".

Нагадаємо, що сьогодні раніше "Олександрія" мінімально програла "Вольфсбургу" і втратила шанси продовжити бротьбу в Лізі Європи.