Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання

5 серпня 2018, 20:49
Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку

Михайло Романчук. фото AFP

На чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який проходить в Глазго, сьогодні розігрувалися медалі в плаванні на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Українець Михайло Романчук посів друге місце, поступившись переможцю Флоріанові Веллброку 0,73 секунди. Бронза дісталася італійцеві Грегоріо Патріньері з Італії.

Ще один українець, Сергій Фролов, показав 7-й результат.

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Сьогодні українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації. Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками.

А перед цим українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування. Українка упустила друге місце після перегляду "фотофінішу".

Континентальне "золото" виграв велосипедист Роман Гладиш, який переміг у скретч. Ще одну медаль у велоспорті принесли Україні Любов Басова і Олена Старикова, що завоювали "срібло" в командному спринті.