Михайло Романчук визнаний кращим спортсменом серпня в Україні

31 серпня 2018, 17:33
Спортсмен виграв три медалі на чемпіонаті Європи з плавання

Михайло Романчук. Фото AFP

Національний олімпійський комітет України визнав дворазового чемпіона та срібного призера чемпіонату Європи з плавання Михайла Романчука кращим спортсменом останнього літнього місяця. Його наставник Петро Нагірний отримав звання кращого тренера серпня відповідно.

Підводячи підсумки спортивного серпня Експертна комісія НОК відзначила чудові досягнення українських спортсменів на міжнародних стартах з академічного веслування, велоспорту, легкої атлетики, синхронного плавання, спортивної гімнастики, стрибків у воду, плавання.

Звання кращого спортсмена місяця отримав Михайло Романчук. На чемпіонаті Європи в Глазго (Шотландія) талановитий плавець здобув три медалі: він двічі піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу на дистанціях 400 метрів і 800 метрів вільним стилем та посів друге місце на дистанції 1500 метрів.

Нагадаємо, на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні 2014 Михайло завоював "золото" і "срібло" (400 м і 800 м, вільний стиль).

Відзначимо, для Романчука це перше високе визнання НОК.