МХК "Динамо" у впертій боротьбі поступився "Кременчуку"

21 листопада 2018, 21:37
Дублем у складі кременчужан відзначився Іван Савченко

Фото УХЛ

21 листопада матчем між "Кременчуком" і МХК "Динамо" продовжився 18 тур чемпіонату України з хокею. Господарі майданчика видали дуже потужний старт поєдинку, двічі вразивши ворота харківської команди – відзначилися Микита Муртіщев та Іван Савченко. І хоч команди провели перший період фактично нарівні, але харківському клубу так і не вдалося прошити Микиту Гордюшина.

Тільки на початку другої двадцятихвилинки Дмитро Колядинський, після виходу один на один, відквитав одну шайбу, скоротивши відставання своєї команди до мінімуму і залишивши другий період за "динамівцями".

Такий хід поєдинку явно не влаштував лідера чемпіонату і в завершальній третині матчу кременчужани зуміли закинути ще три шайби, на що "біло-сині" відповіли одним результативним кидком від капітана Руслана Ромащенка.

Нагадаємо, що в наступному турі МХК "Динамо" знову битиметься з "Кременчуком". Гра відбудеться 24 листопада о 13:50 в Харкові. Раніше було презентовано новий логотип чемпіонату України з хокею.

"Кременчук" – МХК "Динамо" – 5: 2 (2: 0, 0: 1, 3: 1)

Шайби: 1: 0 Муртіщев (Кисельов, Фурса), 13:12, 2: 0 Савченко (Гриценко, Ворона – більш.), 18:31, 2: 1 Колядинський (Худяков), 23:33 3: 1 Тютченко ( Севрюгін), 43:14, 4: 1 Савченко (Ворона, Гриценко), 46:31, 5: 1 Грицких (Тютченко, Красильников – більш.), 56:16, 5: 2 Ромащенко (Худяков), 58:42.

"Кременчук": Гордюшин (Бояршинов); Толстушко – Грицких, Бєльський – Севрюгін, Бойових – Хрішпенц, Савицький – Горлушко; Красильников – Кривошапкін – Тютченко, Савченко – Гриценко – Ворона, Кисельов – Муртіщев – Фурса, Ципнятов – Поліщук – Ефімочкін.

МХК "Динамо": Мамедов (Гурко); Жовнір – Дегтярьов, Наливайко – Матвієнко, Лісін – Шматько, Бабчук; Худяков – Ромащенко – Кобиков, Халін – Максименко – Колядинський, Сиротенко – Скребель – Пойманов.