"Металіст" у меншості врятував матч у Луцьку

7 серпня 2015, 21:26
Програючи 1:2 і граючи в меншості, харків'яни змогли добити очко – 2:2

"Волинь" і "Металіст" переможця не виявили. Фото ФК "Волинь"

У матчі четвертого туру чемпіонату України "Волинь" і "Металіст" зіграли у результативну нічию. Поєдинок у п'ятницю в Луцьку завершився з рахунком 2:2.

Вже на першій хвилині матчу Олександр Кобахідзе заробив пенальті, який реалізував Флорентін Матей – 1:0. На 33-й хвилині захисник гостей Артем Путінцев відзначився ударом головою з десяти метрів – 1:1. Через хвилину Анатолій Діденко замкнув передачу ударом п'ятою – 2:1.

На 65-й хвилині півзахисник харків'ян Олексій Довгий отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Тим не менш, "Металіст" зумів відігратися – за десять хвилин до фінального свистка чудовий удар зі стандарту вийшов у В'ячеслава Чурка – 2:2.

Після цього матчу в активі "Волині" стало 5 очок, у "Металіста" – 6.

"Волинь" – "Металіст" – 2:2 (2:1)

Голи: Матей (2, з пен), Діденко (34) – Путівцев (33), Чурко (79)

Жовті картки: Насонов (37), Шиш (68) – Погорілий (2), Довгий (21), Рудика (54), Довгий (65), Бесєдін (86)

Вилучення: Довгий (65, повторне попередження)