"Металіст" програв у товариському матчі ЦСКА

22 січня 2015, 18:16
Харків'яни провели спаринг на зборах

Автор голу Василь Кобін. Фото ФК "Металіст"

Харківський "Металіст" на зборах у Туреччині провів товариський матч з софійським ЦСКА. Підопічні Ігоря Рахаева поступилися – 1:2 (Кобін, 44, пен. – Рібейро, 38, Йоахім, 84).

Що цікаво, на 50-й хвилині червону картку за фол останньої надії отримав голкіпер ЦСКА Ель Харрубі. Однак, враховуючи товариський статус матчу, арбітр дозволив голкіперу продовжити матч. Інакше софійський клуб був би змушений виставити в ворота польового гравця, оскільки Ель Харрубі вийшов на заміну в перерві замість Уваренко.

"Металіст" провів матч у такому складі: Дишленкович (Сидоренко, 62), Кобін, Новак (Березовчук, 57), Пшеничних, Осман, Краснопьоров (Костюк, 62), Шарпар (Ткачук, 62), Бобко (Давидов, 57), Едмар (Калюжний, 62), Болбат (Радченко, 46), Гоменюк (Дитина, 46).