Місця для фанатів – на даху: як вболівальники, незважаючи на коронавірус, дивилися футбол наживо з фаєрами

11 червня 2020, 20:10
Також фани "Драконів" підготували шикарний лицарський банер

Лицарський банер фанатів "Порту"

У чемпіонаті Португалії з'явився одноосібний лідер. "Порту" скористався нічиєю "Бенфіки", дотиснув у своєму поєдинку "Марітіму" – 1:0 і вийшов у турнірній таблиці на чисте перше місце, випереджаючи на два очки лісабонців. Але нарівні з футболістами героями цієї зустрічі стали фанати "Драконів". Раніше ми повідомляли, що медики написали імена футболістів на футболках, але це не допомогло.

До першого домашнього матчу "Порту" після тривалої перерви, пов'язаної з пандемією коронавірусу, вболівальники підготували шикарний банер на всю трибуну із зображенням трьох лицарів. Нагадаємо, що в Португалії поєдинки чемпіонату також проходять без глядачів.

Але група найвідданіших і сміливих фанатів зайняла глядацькі місця на даху сусідньої зі стадіоном будівлі, де все поле було як на долоні. З перших хвилин зустрічі "Драконів" з "Марітіму" вони активно палили фаєри і потрапили в телетрансляцію матчу.

Раніше ми також писали, що автобус колишнього суперника "Шахтаря" закидали камінням. "Бенфіка" не дуже вдало провела перший поєдинок після карантину в чемпіонаті Португалії.