Помста Жозе не вдалася: "Манчестер Юнайтед" врятувався 11-метровим від Погба в дуелі з "Тоттенгемом"

20 червня 2020, 08:14
Ще одне пенальті рефері поєдинку призначив на 90-й хвилині, але скасував

"Тоттенгем" vs "Манчестер Юнайтед" / Фото: Reuters

У п'ятницю ввечері англійська Прем'єр-ліга відкрила 30-й тур. В одному з протистоянь в Лондоні зустрічалися нинішня і колишня команди знаменитого португальського тренера Жозе Моурінью. Наш сайт вів онлайн-трансляцію "Тоттенгем" – "Манчестер Юнайтед".

Поєдинок виправдав очікування: обидві команди по-справжньому хотіли виграти і часто діяли на зустрічних курсах. Емоцій телеглядачам додавав інтершум фанів, який включили на арені "Шпор". Рахунок на 27-й хвилині вдалося відкрити "Тоттенгему". 22-річний нідерландський нападник-новачок Стівен Бергвейн завершив вражаючий прохід потужним ударом, з яким Давид Де Хеа не впорався.

Хлопці Уле-Уйнара Сульшера відновили рівновагу на 81-й хвилині з 11-метрового, який заробив опальний французький півзахисник Поль Погба. А реалізував його португалець Бруну Фернандеш – 1:1.

На 90-й хвилині досвідчений рефері Джонатан Мосс поставив ще одне пенальті в ворота господарів. Однак отримав підказку від судді VAR і скасував "точку". Бойова нічия залишила "МЮ" на п'ятому місці з 46 очками, а "Тоттенхем" – на восьмому з 42.

Читайте прогноз, розклад і результати 30-го туру чемпіонату Англії- першого повного після карантину.

Дивіться, як "Тоттенгем" обігравав грецький "Олімпіакос" в Лізі чемпіонів в результативному матчі