Помста по-американськи: США обіграли Росію, яка напередодні розбила канадців

29 грудня 2019, 23:07
На молодіжному чемпіонаті світу закінчується груповий етап

/ Фото: iihf.com

У чеських містах Острава і Тршінець триває емоційний молодіжний чемпіонат світу з хокею. Сьогодні відбулася ще одна принципова зустріч – збірних США та Росії. Як ми повідомляли, вчора росіяни розгромили збірну Канади , Закинувши шість "сухих" шайб.

Цікаво, що перед цим канадці вирвали вольову перемогу у американців, так що, за логікою, Росія повинна була обіграти Штати. Однак на рівні 20-річних це не спрацювало. У неділю збірна США впевнено "зробила" росіян з рахунком 3:1.

Причому в другому періоді підопічні Валерія Брагіна й Ігоря Ларіонова примудрилися пропустити дві шайби з інтервалом в шість секунд! А в третій 20-хвилинці рахунок був уже 3:0. Лише після цього американці дозволили пропустити собі одну шайбу.

Читайте, як російський капітан "Вашингтона" відмовився від участі в Матчі всіх зірок НХЛ.

Перед початком турніру збірна Росії вважалася головним претендентом на перемогу. А тепер посідає останнє, п'яте місце в групі В. Для того, щоб не понизитися в класі і вийти в плей-офф, росіяни повинні 31 грудня виграти у німців.

Ми писали, як російський хокеїст закинув в НХЛ шайбу головою.