Мессі рятує Аргентину в матчі з Уругваєм і женеться за Пеле: суддя поставив пенальті на 91-й хвилині

19 листопада 2019, 01:05
Ліонель забив за збірну 70 голів, у Південній Америці більше тільки у бразильського Короля футболу

Луіс Суарес и Ліонель Мессі / Фото: Reuters

Вкрай драматичною вийшла розв'язка в товариському матчі між Уругваєм та Аргентиною, яка відбулася на стадіоні "Блумфілд" у Тель-Авіві. Уже в компенсований арбітром час Ліонель Мессі врятував свою команду, реалізувавши пенальті – 2:2. Раніше Мессі зіграв за Аргентину і змусив замовкнути тренера Бразилії.

Уругвай і відкрив рахунок у першому таймі зусиллями Едінсона Кавані. Аргентина зуміла відігратися лише у середині другого тайму завдяки удару Серхіо Агуеро після розіграшу кутового. Але 1:1 горіло на табло недовго, команду Оскара Табареса ударом зі штрафного знову вивів вперед Луїс Суарес. До речі, днями головний тренер Уругваю Табарес потрапив до Книги рекордів Гіннесса.

Але втримати перемогу уругвайцям не вдалося. Аргентинці, яким нічого було втрачати, пішли на фінальний штурм воріт Кампаньї, і незабаром суддя за гру рукою Касереса поставив у ворота перших чемпіонів світу пенальті, який на 90+2-й хвилині реалізував Мессі – 2:2.

Для Лео цей гол став 70-м за збірну, і за цим показником він вийшов на 14-е місце в історії футболу. У Південній Америці більше Мессі за національну команду забивав тільки триразовий чемпіон світу бразилець Пеле – 77 разів. До речі, нещодавно Мессі відзначив ювілей у ганебному матчі "Барселони". Аргентинець відкрив рахунок у матчі, але його команда сенсаційно поступилася середняку ліги.