Мессі зізнався, чого йому не вистачає, щоб завершити кар'єру

1 червня 2019, 16:31
Аргентинський футболіст так поки нічого і не виграв з національною збірною

/ Фото: AFP

Капітан "Барселони" і збірної Аргентини Ліонель Мессі зізнався, що хотів би виграти трофей з національною командою перед тим, як завершити спортивну кар'єру. Шанс завоювати трофей з Аргентиною Мессі отримає на Кубку Америки, який пройде в Бразилії з 14 червня по 7 липня. Збірна Аргентини на груповій стадії турніру зустрінеться з командами Колумбії, Парагваю і Катару.

"Хочу закінчити кар'єру, вигравши щось з Аргентиною. Буду продовжувати намагатися, спотикатися і знову вставати, щоб боротися за свою мрію", – наводить слова Мессі Marca.

Нагадаємо, на попередньому Кубку Америки, який проходив три роки тому в США, збірна Аргентини стала другою, поступившись у фіналі турніру команді Чилі в серії пенальті. Тоді Мессі не реалізував 11-метровий удар.

Раніше ми повідомляли, щоМессі в рекордний раз виграв "Золоту бутсу". Аргентинський нападник перший, хто виграв приз тричі поспіль.

Як повідомлялося раніше, вперше за шість років фінал Ліги чемпіонів пройде без Мессі і Роналду. З тих пір як в 2013 році "Баварія" обіграла у фіналі дортмундську "Боруссію" (2: 1), у вирішальному матчі турніру незмінно брав участь або Ліонель, або Кріштіану.

Онлайн матчу "Тоттенхем" – "Ліверпуль" вже доступний на нашому сайті. Зустріч в Мадриді розпочнеться о 22:00 за київським часом.