Мессі першим в історії оформив восьмий хет-трик у Лізі чемпіонів

18 вересня 2018, 22:18
Аргентинець доклав руку до розгрому ПСВ на старті групового етапу

Ліонель Мессі. фото AFP

Іспанська "Барселона" розгромила голландський ПСВ у матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів (4: 0). Хет-триком відзначився нападник синьо-гранатових Ліонель Мессі. Аргентинець відкрив рахунок ударом зі штрафного на 31-й хвилині, ставши автором першого гола ЛЧ в нинішньому сезоні. На 77-й хвилині він забив другий свій гол, на 87-й – третій. Ще один м'яч на рахунку Усмана Дембеле.

Для Мессі це 8-й хет-трик у Лізі чемпіонів. Він став першим гравцем, кому підкорилася ця позначка.

Нагадаємо, що донецький "Шахтар" стартує в Лізі чемпіонів у середу, 19 вересня, матчем з "Хоффенхаймом". За добу до зустрічі "Шахтар" провів відкрите тренування.

Сьогодні ввечері "гірники" прилетіли до Харкова, наставник команди взяв із собою 22 гравців, у тому числі нападника Оларенважу Кайоде. Матч "Шахтар" – "Хоффенхайм" відбудеться 19 вересня на стадіоні "Металіст".

Раніше на запитання журналістів відповів наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека: "Нам належить зіграти з дуже небезпечною командою, яка вміє атакувати".

До речі, під час прес-конференції капітан "Шахтаря" Тайсон зізнався, що готовий завершити кар'єру в Українському клубі.