"Мессі відпочиває": хлопчина з "Ліверпуля" підірвав соцмережі, забивши ударом через себе

30 січня 2020, 11:59
Шоковані партнери 16-річного Харві Елліотта після його шедевра схопилися за голови

Харві Элліотт разом з Юргеном Клоппом / Фото: Reuters

Юний півзахисник "Ліверпуля" Харві Елліотт відзначився ефектним голом у матчі за команду U23 з "Вулвергемптоном" у Міжнародному кубку Прем'єр-ліги.

До початку другого тайму "червоні" програвали "вовкам" з рахунком 0:2, а потім здійснили камбек. Вирішальним став саме гол 16-річного Елліотта. Після подачі з кутового Харві в один дотик пробив через себе і відправив м'яч у дальній кут воріт "вовків", змусивши шокованих партнерів схопитися за голови.

Вболівальники "Ліверпуля" в соцмережах не приховують свого захоплення голом Харві Елліотта

• Вау!
  • Божевільний гол!
  • Ця дитина – унікальна!
  • Мессі відпочиває!

Матч в підсумку завершився з рахунком 2:2. Молодіжка "Ліверпуля" завдяки набраному очку подолала груповий етап і вийшла у чвертьфінал.

Елліотт разом з Салахом. Фото – Getty Images

Відмітимо, що Харві Елліотт перейшов до "Ліверпуля"влітку минулого року з "Фулгема". На юного півзахисника претендували і інші топ-клуби Європи, серед яких "Реал", "Барселона" і "Парі Сен-Жермен". Однак він віддав перевагу чинним переможцям Ліги чемпіонів.