Мессі не забив пенальті, "Барселона" програла перший чвертьфінал Кубку Іспанії

18 січня 2018, 00:35
"Еспаньол" на своєму полі завдав поразки лідерам чемпіонату Іспанії з мінімальним рахунком

Команда Лео Мессі програла "Еспаньйолу". фото AFP

Футболісти "Барселони" зазнали поразки в дербі від "Еспаньола" в першому матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії.

Зустріч відбулася в середу на стадіоні "Еспаньола" і завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Єдиний м'яч на 87-й хвилині забив Оскар Мелендо.

На 61-й хвилині лідер атак "Барселони" Ліонель Мессі не реалізував пенальті – удар аргентинського форварда парирував голкіпер "Еспаньола" Дієго Лопес, який у минулому захищав кольори мадридського "Реала".

Матч-відповідь команд пройде 25 січня на "Камп Ноу", після чого і визначиться учасник півфіналу.

Після 19 турів чемпіонату Іспанії "Барселона" – лідер турнірної таблиці (51 очко), "Еспаньол" посідає  14-е місце (24 очки).

Раніше ми повідомляли, що "Барселона" під керівництвом Вальверде б'є всі рекорди. Каталонці успішно стартували в чемпіонаті Іспанії, побивши свої попередні досягнення.

У січні стала відома зарплата Мессі в "Барселоні": футболіст заробляє понад 50 мільйонів євро в рік.

Мессі в листопаді 2017 року продовжив контракт з "Барселоною"до кінця сезону-2020/21, сума прописаних в угоді відступних складає 700 мільйонів євро.