Мессі не забив пенальті, Аргентина не обіграла Ісландію

16 червня 2018, 18:04
"Остров'яни" створили сенсацію, зігравши внічию з віце-чемпіонами світу

Мессі б'є пенальті. Фото AFP

Збірна Ісландії фантастично дебютувала на чемпіонаті світу . Команда зіграла внічию з віце – чемпіонами світу 2014 року команду Аргентини , а голкіпер Ханнес Халлдорсон відбив пенальті після удару Ліонеля Мессі . Матч першого туру завершився з рахунком – 1 : 1 , ми вели онлайн-трансляцію матчу Аргентина – Ісландія.

Матч почався з атак аргентинців і вони до середини тайму відкрили рахунок. У Серхіо Агуеро влучив м'яч після удару Рохо, Агуеро підробив його і пробив в ближній верхній кут лівою ногою.

Але радість південноамериканців була не довгою. Майже відразу ж ісландці організували швидку контратаку, пішов навіс, який Кабальєро перервав кулаком. Однак "остров'яни" другим темпом підібрали м'яч, пішло перекидання на правий фланг і Магнуссон пробив низом, голкіпер парирував, але прямо на ногу Фіннбогасону, який переправив м'яч у порожні ворота – 1: 1.

А в кінці тайму Кабальєро вже виручи Аргентину після відмінного удару Сігурдссона.

Другий тайм теж пройшов в атаках аргентинців. І уних були всі шанси піти переможцями. На 64-й хвилині Магнуссон штовхнув Мессі і рефері вирішив що це пенальті. Але чудово зіграв Халлдорсон, який потягнув удар Мессі.

Міг рефері ще раз вказати на точку, коли збили Павона, але арбітр простив ісландців.

А на останній хвилині зустрічі знову Мессі отримав шанс. З відмінною позиції він пробивав штрафний і влучив в стінку