Мессі не зміг забити пенальті, після чого оформив дубль

26 серпня 2017, 21:58
Лідер "Барселони" став героєм виїзного матчу з "Алавесом" у другому турі Прімери

Лео Мессі став героєм матчу проти "

Футболісти " Барселони " на виїзді обіграли " Алавес " в матчі другого туру чемпіонату Іспанії .

Зустріч в суботу в Віторії – Гастейс завершилася з рахунком 2 : 0 на користь гостей . Обидва м'ячі в матчі забив Ліонель Мессі ( 55 – а і 66 – а хвилини ) , який міг би оформити хет – трик , але не зміг реалізувати пенальті на 38 -й хвилині .

У наступному матчі іспанської прімери " Барселона " проведе на " Камп Ноу " дербі з " Еспаньолом " 9 вересня, а " Алавес " 10 вересня зустрінеться на виїзді з " Сельтою " .

Нагадаємо, що у першому турі чемпіонату Іспанії "Барселона" всуху обіграла "Бетіс", а "Реал" на виїзді розгромив "Депортіво".