Мессі і Суарес забили у відборі на ЧС-2022 й наздогнали за голами Роналдо (відео)

9 жовтня 2020, 11:40
Аргентинець і уругваєць допомогли командам перемогти у кваліфікації мундіалю

Ліонель Мессі в матчі за збірну Аргентини / Фото: Reuters

Минулої ночі в Південній Америці почався відбірковий турнір чемпіонату світу 2022 року. Першого дня відбулося три матчі за участю добре знайомих в Європі футболістів. Тим часом зіграли й стикові матчі відбору Євро-2020, в яких визначається третій суперник по групі збірної України.

У Буенос-Айресі збірна Аргентини скромно обіграла Еквадор – 1:0. Єдиний м'яч з пенальті на 13-й хвилині забив Ліонель Мессі.

Капітан і збірної, і "Барселони" відіграв весь поєдинок. Дивіться огляд зустрічі:

В цей же час команда Уругваю обіграла на своєму полі чилійців з рахунком 2:1. Рахунок відкрив, також з 11-метрового, вже колишній партнер Мессі по "Барсі" Луїс Суарес.

У другому таймі зірковий Алексіс Санчес із "Інтера" рівновагу відновив, але удар Максиміліано Лопеса з "Валенсії" приніс три очки Уругваю. До вашої уваги – огляд матчу.

Цікаво, що Мессі і Суарес забили по 39-му м'ячу за збірну, наздогнавши за цим показником знаменитого бразильського "Зубастика" Роналдо. Це – рекорд для Південної Америки.