Мессі і Роналду жодного разу в кар'єрі не забивали в матчах плей-офф чемпіонатів світу

1 липня 2018, 10:43
У матчах на виліт зіркові футболісти на двох провели понад 1200 хвилин

Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду. Фото AFP

Зіркові футболісти Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду покинули чемпіонат світу 2018 року в одні день вже після матчів 1/8 фіналу . Нагадаємо , що сьогодні пройдуть ще два матчі стадії плей – офф турніру . О 17:00 на поле вийдуть Росія і Іспанія. Матч Росія – Іспанія дивитися можна на нашому сайті у вигляді текстового онлайну . А о 21:00 відбудеться поєдинок Хорватії та Данії .

Збірна Аргентини в божевільному матчі програла Франції – 3:4. Південноамериканці першими пропустили , потім зуміли відігратися і навіть вийти вперед , але втримати перевагу їм не вдалося .

Весь матч на полі провів Ліонель Мессі , але зумів записати на свій рахунок лише результативну передачу . Таким чином , Мессі не забив жодного гола в плей – офф чемпіонатів світу в своїй кар'єрі . Аргентинець брав участь в чотирьох мундіалях , провівши в 8 матчів в плей – офф ( 756 хвилин ) , але відзначився лише трьома ассистами .

Збірна Португалії покинула турнір після поразки від Уругваю – 1:2.Роналду провів шостий матч в плей – офф мундіалю ( 514 хвилин ) , але так жодного разу і не відзначився .

Додамо , що на груповому етапі Роналду забив чотири м'ячі , Мессі – один . При цьому на рахунку обох футболістів по одному незабитий пенальті .