Мессі і компанія прибили Бразилію в товариському матчі

15 листопада 2019, 21:28
Лео забив єдиний гол

/ Фото: Reuters

Національні команди Бразилії та Аргентини провели товариський матч в Ер-Ріяді на стадіоні "Кінг Фахд". Фінальний свисток зафіксував перемогу аргентинських футболістів з рахунком 1:0.

На 10-й хвилині Бразилія отримала можливість пробити пенальті, але м'яч після удару нападника Габріела Жезуса пройшов повз ворота.

Через три хвилини 11-метровий був призначений вже на користь аргентинців. Форвард Ліонель Мессі не переграв голкіпера суперників Алісона Бекера, але зумів добити м'яч у ворота після його сейву.

У наступному товариському матчі збірна Аргентини 18 листопада в Тель-Авіві зіграє з Уругваєм, а національна команда Бразилії наступного дня в Абу-Дабі зустрінеться з південнокорейськими футболістами.

Нагадаємо, що раніше Вірджіл ван Дейк був визнаний найкращим гравцем минулого сезону в Європі за версією УЄФА. Голландець обійшов у голосуванні Ліонеля Мессі з "Барселони" і Кріштіану Роналду з "Ювентуса".