"Мене взагалі не було на корті": американська чемпіонка розбита поразкою від Ястремської

25 лютого 2020, 22:27
Кенін віддала належне українці і тепер збирається шукати свій ритм

Софія Кенін / Фото: Reuters

Чемпіонка Australian Open-2020 американка Софія Кенін прокоментувала своє поразку від українки Даяни Ястремської в рамках другого кола турніру серії WTA Premier 5 в Досі. Для перемоги нашій тенісистці знадобилося два сети – 6:3, 7:6 (4). В 1/8 фіналу Ястремська зустрінеться з іншого фіналісткою Australian Open – іспанкою Гарбіньє Мугурусою.

"Таке відчуття, що мене взагалі не було на корті. Я дуже розчарована собою. У Мельбурні я показувала кращий в житті теніс, а сьогодні, хоч це був не найгірший теніс, але точно не той, в який мені б хотілося грати. Я віддаю належне Ястремський. Вона грала дуже добре, відмінно пробивала і діяла краще в важливих моментах. я допускала занадто багато невимушених помилок. Вчора в парному матчі я дуже добре себе почувала. Звичайно, парні матчі відрізняються від одиночних, але я думала, що все добре і я продовжу так грати, але очевидно, що справа н е в цьому. Я не буду робити перерву, я продовжу грати. Головне – знову знайти свій ритм", – заявила Кенін.

Раніше ми повідомляли, що тенісистка з України з перемоги стартувала на турнірі з призовим фондом в чверть мільйона . Катерина Бондаренко успішно стартувала на WTA International в Акапулько.