Менше секунди розділили Бе і Фуркада на фініші спринту

2 грудня 2017, 17:26
Норвезький біатлоніст здобув перемогу на етапі Кубка світу

Фініш Бе. Фото AFP

Сьогодні , в шведському Естерсунді напершому етапі Кубка світу з біатлонувідбулася чоловіча спринтерська гонка.

У неймовірній розв'язці перемогу здобув норвежець Тар'єй Бе. Стартувавши аж під 94-м номером, Бе швидко йшов по розбитій трасі і навіть промах на останньому вогневому рубежі зберігав йому надії на подіум. А в фінішному спурті Тар'єй на 0,7 секунди випередив лідера минулого сезону Мартена Фуркада.

Цікаво, що його брат
Йоханнес Бе виграв в Естерсунді індивідуальну гонку.

Українські біатлоністи , мало того , що жахливо стріляють , так і ходом програють дуже багато конкурентам .

Результати спринту:

1. Тар'єй Бе ( Норвегія ) – 22.40,6 ( 0 + 1 )
2. Мартен Фуркад ( Франція ) – +0,7 ( 1 + 0 )
3. Ерік Лессер ( Німеччина ) – +3,7 ( 0 + 1 )
...
50. Артем Прима ( Україна ) – +1 : 39,4 ( 1 + 1 )
61. Володимир Семаков ( Україна ) – +1 : 58,8 ( 0 + 1 )
67. Сергій Семенов ( Україна ) – +2 : 04,1 ( 3 + 0 )
75. Дмитро Підручний ( Україна ) – +2 : 13,4 ( 0 + 4 )
93. Руслан Ткаленко ( Україна ) – +2 : 58,2 ( 2 + 2 )

Нагадаємо , що в жіночому спринтібронзову медаль завоювала українка Юлія Джима. А перемогла німецька біатлоністка Деніз Херрман

Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонців середу. Тоді українка поступилася переможниці 12 секунд , а всі медалістки відстріляли точно на вогневих рубежах .