Мексиканські "Америка" і "Тигрес" стали фіналістами Ліги чемпіонів

6 квітня 2016, 10:02
Команди розіграють головний клубний трофей КОНКАКАФ

Жиньяк зробив дубль. фото AFP

Мексиканські "Америка" і "Тигрес" стали суперниками по фіналу футбольної Ліги чемпіонів КОНКАКАФ (Конфедерація футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну).

"Америка" у вівторок на своєму полі в додатковий час здолала мексиканський "Сантос Лагуна" – 1:0. Основний час обох зустрічей закінчилася з рахунком 0:0, тому командам довелося провести два додаткові тайми по 15 хвилин. У господарів на 88-й хвилині червону картку отримав Дарвін Кінтеро, проте точний удар Майкла Арройо на 102-й хвилині дозволив їм здобути перемогу.

"Тигрес" також на своєму полі після нульової нічиєї в першій зустрічі здобув перемогу над земляками з "Керетаро" – 2:0 завдяки дублю Андре-П'єра Жиньяка (84-та, 88-та хвилини). Господарі з 71-ї хвилини грали вдесятьох через вилучення Хесуса Дуеньяс, який отримав другу жовту картку.