Медальний залік Олімпіади-2018 після першого дня

10 лютого 2018, 19:50
Сьогодні були розіграні п'ять комплектів нагород

Фото AFP

У Пхенчхані завершився перший змагальний день на зимових Олімпійських іграх. Сьогодні були розіграні п'ять комплектів нагород – лижних гонках, ковзанярському спорті, біатлоні шорт-треку, і в стрибках на лижах з трампліна.

Лідерство в медальному заліку захопила Німеччина – два "золота" в скарбничку команди принесли біатлоністка Лаура Дальмаєр і стрибун Андреас Веллінгер.

Чотири медалі за один день завоювали голландські спортсмени. Правда, у них тільки одне "золото" – ковзанярки Карлін Ахтереекте. Додамо, що в жіночій гонці на 3000 м весь п'єдестал зайняли спортсмени з Голландії.

Також чотири медалі в колекції атлетів зі Швейцарії. Ще п'ять країн мають по одній нагороді.

Українські спортсмени поки залишаються без медалей. Нагадаємо, експерти прогнозують нашій команді три нагороди.

8ОАР0011

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018- зручна таблиця з календарем всіх стартів по датах і видів спорту . Окремо виділені дні , в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олиіпіади-2018- актуальна інформація про кількість медалей , завойованих спортсменами з усіх країн – учасниць Ігор .