Медальний залік Європейських ігор: Україна здає свої позиції

25 червня 2019, 09:01
За підсумками чотирьох змагальних днів у Мінську у нас – 18 медалей і четверте загальнокомандне місце

Антон Давиденко та Микола Просторов зі "сріблом" Ігор / Фото: Reuters

Після четвертого дня змагань на Європейських іграх 2019 року в Мінську збірна України опустилася з третього на четверте місце в загальному медальному заліку. У скарбничці нашої країни 18 нагород: п'ять золотих медалей, сім срібних і шість бронзових. Лідирує в заліку команда Росії – 48 нагород (22-12-14), слідом за ними йдуть білоруси – 38 нагород (11-9-18). На третьому місці – грузини, у них 20 медалей (6-5-9). Нагадаємо, єдину нагороду – "срібло" в синхронних стрибках на батуті – в понеділок, 24 червня, Україна приніс дует у складі Антона Давиденка і Миколи Просторова.

Медальний залік Європейських ігор на 24 червня

Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх беруть участь більше 4 тисяч спортсменів з 50 країн, які повинні сумарно розіграти 199 комплектів нагород у 15 видах спорту. Збірна України відправила у Білорусь близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. У 2000 році на Іграх в Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Напередодні міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає призові за кожну з них.

Тим часом у США вибухнув скандал – жіночі змагання з важкої атлетики виграв ... чоловік