Медальний залік чемпіонату світу з біатлону: Україна виступила в два рази гірше, ніж рік тому

23 лютого 2020, 20:32
За підсумками світової першості в Італії наша команда розділила з Австрією та Швецією 8-10-те місця

Українська "бронзова" четвірка / Фото: Reuters

Збірна України з біатлону посіла 8-ме місце в медальному заліку чемпіонату світу, який у неділю завершився в італійському Антгольці. Нагадаємо, в заключних гонках змагань українці опинилися далеко за межею призерів. Найкращий результат у чоловічому мас-старті з наших показав Артем Прима, який став 20-м.

Тоді як у жіночому мас-старті Олена Підгрушна опинилася на 24-му рядку.Так далеко її відкинув двохвилинний "бонус" за те, що після промаху на останній стрільбі Олена забула пробігти штрафне коло.

Отже, єдиною нагородою України на біатлонному ЧС-2020 стала "бронза" в жіночій естафеті,здобута завдяки тій самій Підгрушній. За допомогою цієї медалі українська команда потрапила в ТОП-10 країн на цьому чемпіонаті, розділивши 8-10-ме місця з Австрією та Швецією, в активі яких також по одній "бронзі".

Нагородження жіночої збірної України з біатлону Відео: Instagram

А виграла медальний залік змагань Норвегія, яка завоювала 11 медалей – 6 золотих, 3 срібні і 2 бронзові.

Медальний залік ЧС-2020 з біатлону

Зазначимо, що на попередньому чемпіонаті світу, в 2019-му, Україна в медальному заліку посіла п'яте місце завдяки "золоту" Дмитра Підручного в пасьюті й "бронзі" жіночої команди в естафеті. Отже, в порівнянні з попередньою світовою першістю наша команда "просіла" в двічі.