Мбокані і Ярмоленко принесли перемогу "Динамо" в товариському матчі

5 липня 2017, 21:49
Кияни обіграли в спарингу румунський клуб "Університатя"

Мбокані знову забиває / Фото: Юрій Кузнєцов

Сьогодні на австрійських зборах київське "Динамо" зіграло товариський матч з румунським клубом СК "Університатя".

Кияни здобули перемогу – 2: 0, забивши обидва голи після перерви. На 68-й хвилині після навісу Гармаша рахунок відкрив Мбокані. А на 75-й хвилині після прострілу Буяльського м'яч забив Ярмоленко.

Цікаво, що два роки тому на зборах ці клуби вже грали між собою спаринг. Тоді теж виграло "Динамо" з рахунком – 2: 0. Голами відзначилися Мораєс і Юнес Беланда.

Нагадаємо, що австрійська поліція заборонила товариський матч "Динамо" – "Утрехт", який був запланований на 8 липня.

Раніше, в першому матчі на зборах динамівці розгромили австрійський клуб "Ваттенс" – 4: 0, який виступає у другому за силою дивізіоні країни. У другому спарингу кияни зіграли внічию з румунським "Ботошани" (1: 1).