Майкл Фелпс не зміг завоювати медаль у першому міжнародному турнірі після повернення

22 серпня 2014, 15:20
Найтитулованіший олімпієць в історії зайняв четверте місце на 100-метрівці кролем

Майкл Фелпс. Фото AFP

Найтитулованіший спортсмен в історії Олімпійських ігор Майкл Фелпс став четвертим на 100 – метрівці кролем на міжнародному Тихоокеанському чемпіонаті з плавання , який проходить в австралійському Голд -Кості .

Найкращий час показав австралієць Кемерон Макевой – 47,82 секунди , другим став американець Натан Едріан ( 48,30 ) , третім – австралієць Джеймс Магнуссен ( 48,36 ) .

Фелпс фінішував з результатом 48,51 секунди . Для 18 – кратного олімпійського чемпіона , який брав паузу в кар'єрі після Ігор- 2012 в Лондоні , цей фінальний заплив став першим на міжнародних змаганнях після повернення в спорт .