Матчі "Шахтаря" і "Динамо" включені в список кращих минулого сезону єврокубків

25 серпня 2020, 18:17
Матчі за участю українських грандів не залишили байдужими експертів УЄФА

/ Фото: Reuters

Підводячи підсумки єврокубкового сезону, УЄФА назвав кращі матчі розіграшу Ліги чемпіонів і Ліги Європи. В добірку потрапили по одному матчу донецького "Шахтаря" і київського "Динамо". До речі, сьогодні "Шахтар" і "Динамо" розіграють між собою Суперкубок України. "Шахтар" – "Динамо" дивитися онлайн можна на нашому сайті і за допомогою сервісу Oll.tv.

УЄФА виділив неймовірний поєдинок "Шахтаря" в групі Ліги чемпіонів проти загребського "Динамо" в Хорватії (3:3), коли "гірники" відіграли два м'ячі на останніх секундах, а Андрій Пятов прибіг в чужу штрафну і заробив рятівний пенальті для своєї команди.

Також не залишилася непоміченою перемога "Шахтаря" в 1/4 фіналу Ліги Європи над швейцарським "Базелем" (4:1). "Українські чемпіони були чарівні в Гельзенкірхені: вони не стільки домінували на сцені, скільки писали її, режисерували і потім виконували всі головні ролі", – так описав цей матч УЄФА.

Найяскравішим матчем "Динамо" в минулому сезоні, на думку УЄФА, став виїзний поєдинок групового етапу Ліги Європи проти "Мальме" (3:4). Кияни пропустили вже на другій хвилині, потім зуміли ще до перерви вийти вперед. Після перерви динамівці пропустили два швидкі голи, залишилися в меншості, але знайшли в собі сили зрівняти рахунок. Але в компенсований час шведи все ж вирвали перемогу завдяки голу Маркуса Розенберга, для якого це був прощальний матч на рідній арені.