Матч "Зірки" на Кіпрі завершився скандалом

27 січня 2017, 10:03
"Зірка" зіграла з учасником 1/16 фіналу Ліги Європи: матч завершився достроково на 70-ій хвилині

"Зірка" - "Астра" - 1:1 (після 70 хвилин). Фото ФК "Зірка"

"Зірка" з Кропивницького провела перший спаринг під час тренувального збору на Кіпрі. Восьма команда чемпіонату України зіграла з учасником 1/16 фімнала Ліги Європи "Астра", яка після 21-го туру йде на сьомому місці у вищому дивізіоні чемпіонату Румунії.

У другому таймі один з гравців "Астри" отримав червону картку, і за домовленістю сторін його замінив інший виконавець. Однак на 70-ій хвилині ще один футболіст румунської команди заробив вилучення. На цей епізод дуже емоційно відреагував наставник суперників українського клубу і після словесної перепалки повів свою команду з поля. Тому гра закінчилася достроково – на 70-ій хвилині. На той час рахунок зустрічі був нічийним – 1:1.

Наступний матч на зборах на Кіпрі "Зірка" проведе в суботу, 28 січня. Суперником буде угорська команда "Мезекевешд", яка після 19 турів йде п'ятою у вищому дивізіоні своєї країни.

Матчі українських клубів на зборах: розклад і результати