Матч "Волинь" – "Металіст" перерваний уболівальниками і завершений достроково

7 грудня 2014, 15:53
Харків'яни піднялися на четверте місце в турнірній таблиці завдяки вольовій перемозі в Луцьку

"Металіст" обіграв "Волинь". Фото ФК "Металіст"

У перенесеному матчі 10 туру чемпіонату України "Волинь" на стадіоні " Авангард " у Луцьку поступилася "Металісту " – 1 : 2. Цей матч став останнім для команд у чемпіонаті України в нинішньому році. Наступний тур – 15-й – пройде в кінці лютого 2015 року.

Господарі першими відкрили рахунок: на 33-й хвилині Олександр Кобахідзе вивів " Волинь" вперед. У другому таймі зусиллями Едмара і Жажі "Металіст " зрівняв рахунок і вийшов вперед. Так матч і завершився – 2: 1 на користь команди Ігоря Рахаева .

Матч також запам'ятався двома іншими моментами. На 24 -й хвилині наставник " Волині" Кварцяний не погодився з рішенням головного арбітра зустрічі Дмитра Кутакова , який показав жовту картку Руслану Бабенку на 23-й хвилині гри. Наставник " Волині" різко відреагував на це , після чого суддя попросив його покинути межі тренерської зони. Крім того, був вилучений і помічник тренера.

У кінцівці зустрічі велика кількість уболівальників " Волині" вибігло на поле під час атаки "Металіста". Матч був спочатку призупинено, в потім арбітр прийняв рішення завершити його достроково – на 88 -й хвилині.