Матч в Ялті був перерваний на 40 хвилин через жорстке зіткнення захисника з воротарем

27 серпня 2014, 19:33
Настільки велика пауза була пов'язана з очікуванням другої машини швидкої допомоги

Зустріч 4 – го туру першості Росії серед команд другого дивізіону " Перлина " ( Ялта ) – " Витязь " ( Кримськ ) була перервана більш ніж на 40 хвилин.

На 19 -й хвилині першого тайму зіткнулися два гравці команди гостей – воротар Максим Матюша і захисник Руслан Гафаров .

В результаті у Матюші – перелом ноги , воротаря в екстреному порядку доставили в Кримськ. У Гафарова – струс мозку , захисник перебуває в Ялтинській міській лікарні.

Настільки велика пауза в грі була пов'язана з очікуванням другої машини швидкої допомоги.

Матч завершився внічию – 1 : 1 , а в компенсований час " Витязь " не реалізував 11 – метровий .