Матч, який вивів Іспанію на чемпіонат світу

7 жовтня 2017, 01:20
Збірна Іспанії розгромила Албанію і отримує пряму путівку на ЧС-2018

Футболісти збірної Іспанії розгромили команду Албанії в матчі передостаннього туру відбіркового етапу чемпіонату світу-2018 і завоювали путівку в фінальну частину турніру.

Зустріч групи G, що пройшла в п'ятницю в Аліканте, завершилася перемогою іспанців з рахунком 3:0. Голи в першій половині першого тайму забили Родріго Морено (16-а хвилина), Іско (23) і Тіаго Алькантара (26).

За тур до закінчення групового етапу відбіркового циклу в європейській зоні іспанці, набравши 25 очок, забезпечили собі перше місце в групі. Найближчого переслідувача – збірну Італії – іспанці випереджають на п'ять балів. Пряму путівку на ЧС-2018 отримують тільки переможці груп.

Нагадаємо, що збірна України в дев'ятому турі відбору на ЧС-2018 на нейтральному полі обіграла команду Косово з рахунком 2:0. Перший м'яч косовари забили в свої ворота, а другий в кінцівці зустрічі провів Андрій Ярмоленко.

У групі D на перемоги претендують три команди – Сербія (18 очок), Уельс (17) і Ірландія (16).