Матч чемпіоната Італії затримали на 15 хвилин через криву линію штрафного майданчика

13 січня 2020, 15:51
"Верона" і "Дженоа" чекали, поки зроблять нову розмітку

Кумедний інцидент стався на матчі чемпіонату Італії з футболу "Верона" – "Дженоа". Незадовго до початку вчорашнього поєдинку на стадіоні "Марк Антоніо Бентегоді" судді на традиційному огляді поля виявили, що лінії не зовсім рівні. І попросили співробітників стадіону їх "підрівняти" – старі по можливості затерти, а нові навести. До слова, читайте, як "Ювентус" обіграв "Рому" в головному матчі туру в Серії А.

Поки співробітники стадіону в екстреному порядку малювали більш рівні лінії, команди довше, ніж зазвичай, готувалися до гри. У підсумку матч у Вероні почали з 15-хвилинною затримкою.

Сама гра вийшла видовищною та емоційною. Господарі пропустили наприкінці першого тайму. Але в другому забили два м'ячі, на 55-й і 65-й хвилинах, і здобули вольову перемогу – 2:1. Причому перший з голів веронці оформили з 11-метрового. Дивіться відеоогляд матчу "Верона" – "Дженоа".

Дізнайтеся результати 19-го туру чемпіонату Італії . У центральних матчах "Юве" в гостях здолав "Рому", а "Аталанта" українця Руслана Малиновського в Мілані зіграла внічию з "Інтером".