Масова бійка українських хокеїстів під час матчу

4 лютого 2018, 10:58
Арбітр зустрічі "Донбас" – "Білий Барс" виписав учасникам бійки 115 хвилин штрафу

Бійка хокеїстів в матчі Донбас -

У матчі лідерів чемпіонату Української хокейної ліги – "Донбасу" і "Білого Барса" – сталася масова бійка, в якій взяли участь не тільки хокеїсти, які перебували на льоду, а й деякі запасні гравці.

В результаті бійки арбітр зустрічі Максим Урда виписав учасникам бійки 115 хвилин штрафу. При цьому гравці "Донбасу" Олександр Влад, Андрій Григор'єв і Віктор Захаров закінчили зустріч достроково.

Сам матч завершився перемогою "Донбасу" 7: 3, яка дозволила донеччанам зміцнити своє лідерство в турнірній таблиці чемпіонату.

Нагадаємо, що
"Донбас" достроково виграв регулярний чемпіонат України. Теоретично зрівнятися за очками з донеччанами міг " Білий Барс " , але після останнього поєдинку це стало неможливо .

Нагадаємо , що після першої половини сезону ми склалирейтинг хокеїстів УХЛ по лініях . Кращим голкіпером став Богдан Дьяченко з " Донбасу " , кращим захисником – Всеволод Толстушко з " Галицьких Левів" , а кращим нападником – Володимир Чердак з харківського " Динамо " .