Маскерано отримав травму голови в матчі "Барселона" – "Алавес"

27 травня 2017, 23:22
Футболіста "Барселони" забрали з поля на початку першого тайму фіналу Кубка Іспанії

Півзахисник "Барселони" Маскерано отримав

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Півзахисник</span> <span>"</span><span>Барселони</span><span>"</span> <span>Маскерано</span> <span>отримав</span> <span

Півзахисник " Барселони " Хав'єр Маскерано отримав травму голови в матчі фіналу Кубка Іспанії з " Алавесом " і не зміг самостійно покинути поле .

Аргентинського футболіста , який отримав пошкодження при зіткненні з суперником у верховій боротьбі , забрали з газону на ношах . Замість нього на поле на 11 -й хвилині вийшов Андре Гомеш .

Зустріч між " Барселоною " і " Алавесом " проходить в ці хвилини в Мадриді . Після першого тайму рахунок 3 : 1 .